Darmowe terminale płatnicze dla przedsiębiorców – sprawdź szczegóły

W związku z rosnącą popularnością płatności bezgotówkowych, wspólne działania podmiotów na rynku usług płatniczych zaowocowały powstaniem programu Polska Bezgotówkowa. Jest to komfortowe rozwiązanie dla firm, które rozważają wprowadzenie rozliczeń bezgotówkowych, lecz obawiają się ewentualnych kosztów związanych z takimi działaniami. W jaki sposób można uzyskać bezpłatne terminale płatnicze i dlaczego warto to zrobić?

W związku z upowszechnieniem płatności bezgotówkowych powstał program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą uzyskać aż do trzech darmowych terminali płatniczych.

Jak przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe terminale płatnicze?

Inicjatywa jest skierowana do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które dotychczas nie umożliwiały realizowania płatności bezgotówkowych. Takim przedsiębiorcom oferowane są darmowe terminale płatnicze, wraz z rocznym finansowaniem, uwzględniającym wszystkie opłaty oraz prowizje, do limitu 100 tysięcy złotych obrotu dla danego terminala płatniczego.

W praktyce taki próg jest zwykle wystarczający w realiach sektora MSP i rzadko dochodzi do jego przekroczenia. Udział w programie jest bezpłatny, a więcej o programie Polska Bezgotówkowa znajdziesz na https://bezgotowki.pl/o-programie/.

Dlaczego warto zdecydować się na program Polska Bezgotówkowa?

Aktualnie na polskim rynku w obiegu znajdują się już ponad 42 miliony kart płatniczych, a od lat obserwowana jest tendencja wzrostowa, więc w każdym kolejnym roku pojawia się ich coraz więcej. Polacy przyzwyczaili się do rozwiązań bezgotówkowych, więc brak obsługiwania takich transakcji może być dla przedsiębiorcy bardzo szkodliwy. Firmy korzystające z darmowych terminali płatniczych w ramach programu Polska Bezgotówkowa mogą spełnić oczekiwania współczesnych klientów, przez co nie będą tracili potencjalnych klientów. Rozwiązania bezgotówkowe stają się obecnie nie tylko udogodnieniem, ale wręcz oczekiwanym standardem.

Darmowy terminal płatniczy, który można uzyskać przystępując do programu Polska Bezgotówkowa, może również wpłynąć na zwiększenie obrotów danej firmy. Klienci nie muszą się obawiać o brak gotówki, gdyż darmowy terminal płatniczy obsłuży wszystkie najpopularniejsze karty oraz płatności mobilne, dokonywane choćby telefonem. Jednocześnie tacy konsumenci wydają często więcej pieniędzy, gdyż nie ograniczają się w swoich zakupach, tak jak robią to, gdy dysponują tylko określoną kwotą gotówki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *