Na ile lat wziąć leasing? Podpowiadamy wygodne rozwiązania

Wielu przedsiębiorców rozwinęło swoją firmę dzięki temu, że zdecydowali się na leasing. Jest to świetny sposób, który sprawdza się w wielu przypadkach – nie tylko firm transportowych! Auto dostawcze może przydać się niemal w każdej chwili. Na ile lat zatem wziąć leasing? Sprawdzamy.

Każdy przedsiębiorca, który myśli chce wziąć auta dostawcze leasing jest na świetnej drodze do osiągnięcia sukcesu. Teraz wystarczy jedynie przekuć plany w ich realizację. Taka decyzja może być jedną najlepszych, ponieważ sprawi, że możesz szybko się rozwinąć! Wyobraź sobie sytuację, w której Twoi pracownicy mogą wygodnie rozwozić oferowany przez Ciebie towar. Jeżdżą bezpiecznie i sprawnie, zatem cały transport przebiega bez zbędnych utrudnień. Auta znajdują się również rzadziej na warsztacie, ponieważ są nowe! Leasing dostawcze może być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!

Na iluletni leasing się zdecydować?

To pytanie gnębi niejednego przedsiębiorcę! A tak naprawdę jest to bardzo indywidualna sprawa. Okazuje się bowiem, że wszystko zależy od potrzeb, a także możliwości konkretnego przedsiębiorcy. Na stronie internetowej firmy CLS znajdziesz wygodny kalkulator leasingowy, dzięki któremu będziesz mógł obliczyć wysokość rat. W ten sposób łatwo sprawdzisz, czy określona liczba lat jest dla Ciebie odpowiednia! Leasing możesz wziąć na dwa, trzy, cztery, a nawet pięć lat! Wszystko zależy od wysokości comiesięcznych rat, które chcesz płacić. Warto również pamiętać o wartości samochodu, a także jego wieku. W końcu możesz wziąć leasing nie tylko na nowe auta, prosto z salonu samochodowego, ale również na te używane, które można kupić u autoryzowanych dealerów.

Auto używane czy nowe?

Samochody dostawcze używane leasing również są dość popularne! Decydując się na taką propozycję warto jednak pamiętać o tym, że jest to opcja, która może wiązać się z koniecznością wizyt u mechanika samochodowego. Nie da się ukryć, że używane pojazdy wymagają częstszych napraw. W związku z tym, podczas dokonywania wyboru warto wziąć pod uwagę wszystkie aspekty i je dokładnie przeanalizować, aby później nie żałować podjętej decyzji! Podczas wyboru, dobrym pomysłem jest również skonsultowanie się z profesjonalnym doradcą z firmy CLS, który jest w stanie udzielić porad i wyjaśnić wszelkiego rodzaju niejasności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *