Nie masz pomysłu na świąteczny upominek? Stwórz spersonalizowany prezent!

Niemal co roku każdy z nas ma ten sam problem – co kupić w prezencie świątecznym? Jest to pokłosiem swoistej klątwy urodzaju. Wszyscy mają wszystko i czasem trudno jest się wstrzelić z odpowiednim podarunkiem. Jest na to jednak sposób – wystarczy zrobić prezent od serca, spersonalizowany pod kątem odbiorcy.

Najpiękniejsze chwile w jednym miejscu

W przypadku bliskiej rodziny jest nam nieco łatwiej, ponieważ doskonale wiemy, co każdy z jej członków posiada, czego potrzebuje, co lubi, a co będzie mu kompletnie zbędne. Tutaj też jest łatwiej z tego powodu, że sentymentalne prezenty znaczą dużo więcej niż w innych przypadkach. Dlatego też warto nad nimi pomyśleć, ponieważ będą one stanowić pamiątkę na całe życie.

Świetnym rozwiązaniem na świąteczny prezent jest album ze zdjęciami lub fotoksiążka. Wszystkie najwspanialsze wspomnienia i przeżyte chwile w jednym miejscu. To wspaniały upominek dla najbliższych – zwłaszcza rodziców, którzy przecież bardzo mocno żyją tym, jak sobie radzą ich dzieci. Powrót do dawnych lat, podróż przez wspólne lata, będzie dla nich wyjątkowym wydarzeniem.

Tego rodzaju prezenty mają też możliwość tworzenia opowieści – można chronologicznie poukładać zdjęcia, można bawić się ich formatem, robić kolaże. Na pewno jest to jeden z najciekawszych pomysłów na spersonalizowany prezent.

Prezenty użyteczne też można spersonalizować

Personalizować można dziś praktycznie wszystko. Pozwala to na szeroki wybór potencjalnych prezentów. Jedyne, co musimy wiedzieć, to czym interesuje się i co lubi osoba, którą mamy zamiar obdarować. W ten sposób mamy gwarancję trafienia z upominkiem.

Przykładów jest wiele, więc trudno je wszystkie wymienić, ale jednym z popularniejszych są na pewno koszulki i bluzy dedykowanym nadrukiem. To zawsze dobry pomysł, ponieważ sprawia wiele radości i uśmiechu. Co również istotne, można takie ubranie sprezentować dosłownie każdemu – nie istnieje tu np. limit wieku. Innym dobrym wyborem, zwłaszcza dla młodszych, którzy kochają swoje telefony, tablety i laptopy, jest stworzenie wyjątkowego etui na któryś z tych sprzętów. Wiadomo, elektronika jest coraz bardziej zaawansowana, ale też coraz ładniejsza i coraz bardziej podatna na estetyczne uszczerbki. Dlatego też stworzenie wyjątkowej ochrony ucieszy właściciela podwójnie. Po pierwsze, ryzyko zniszczenia maleje, po drugie – jest to coś wyjątkowego, stworzonego wyłącznie dla tej osoby.

Można też personalizować produkty skierowane pod konkretne hobby. Dla przykładu: jeśli ktoś jest wędkarzem, na pewno ucieszy się z kuferka na przybory. Może on być wykonany z drewna i posiadać zabawny grawer, który sprawi, że każda wyprawa nad zalew będzie jeszcze przyjemniejsza. Nawet gdy ryby nie będą brać.

Coś na ścianę

W latach 90. każdy młody człowiek szalał na punkcie plakatów. Sportowców, artystów i wszelkich innych gwiazd. Dziś również są popularne, ale w zupełnie innym stylu. To bardzo dobry pomysł na prezent dedykowany konkretnej osobie i jej zainteresowaniom.

Druk plakatów jest tani, a ich jakość bardzo dobra. Można stworzyć grafikę w wielu rozmiarach – od kompaktowych po niemal wielkoformatowe. Należy jednak pamiętać, aby dane do wydrukowania były w bardzo dobrej rozdzielczości. Tylko wtedy będziemy mieli gwarancję, że upominek będzie świetnie wyglądał.

Jest to dobry pomysł, kiedy ktoś z naszych bliskich czy znajomych jest fanem jakiegoś filmu, serialu, postaci czy uwielbia konkretny model samochodu. Postawienie na druk plakatu jest jedną z najciekawszych opcji, jeśli wiemy, że dana osoba szaleje na punkcie konkretnego tematu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *