TOP 3 w porównywarce cen. Jak oszczędzać na licytowaniu pozycji na Ceneo?

Licytacja pozycji na Ceneo pozwala Ci promować Twój asortyment w strefie polecanych ofert na Ceneo. Dzięki temu zajmujesz wysoką lokatę wśród konkurencji i zwiększasz sprzedaż na porównywarce cen.

Pomarańczowa porównywarka cen automatycznie ustawia sortowanie na karcie produktu po „polecanych”. Zajęcie jednej z trzech pierwszych lokat pojawiających się na liście to spełnienie marzeń każdego sprzedającego. Według danych Ceneo obszar ten zgarnia nawet do 70% wejść na sklep. Korzyści z promowania oferty w Top 3 na Ceneo są niewątpliwe. Dlatego licytacja pozycji na Ceneo opłaca się, a my udowodnimy, że można na tym procesie realnie oszczędzać!

Jak umieścić produkt w strefie polecanych ofert na porównywarce cen?

Strefa polecanych ofert na porównywarce cen to pierwsze lokaty na karcie produktu, czyli TOP 3. Jeżeli chcesz wyróżnić w ten sposób swój towar, musisz licytować pozycję na Ceneo.

Licytując stawki na Ceneo, płacisz jedynie ustalony przez Ciebie koszt CPC. Niestety nie wiesz, jakie wartości podaje konkurencja i jak szybko Twój budżet (przy wysokich stawkach) zostanie wyklinany.

Działając ręcznie w strefie polecanych ofert na Ceneo, możesz zapanować nad kilkunastoma produktami. Natomiast jeżeli chcesz skutecznie wypromować swoją markę i realnie zwiększyć sprzedaż… postaw na automatyzację licytacji pozycji na Ceneo.

Ceneo podaje, że 7 na 10 klientów przechodzi do sklepu znajdującego się w Top 3! Nie możesz ignorować tej informacji. Zacznij automatyzować licytację pozycji na Ceneo z LivePrice.

Pamiętaj! Konkurencja nie śpi

Działając samodzielnie w TOP 3 na porównywarce cen Ceneo, musisz nieustannie sprawdzać wielkość stawek, pozycję, budżet oraz działania konkurencji. Działaj sprytnie i wykorzystaj licytację pozycji na Ceneo z aplikacją LivePrice.

Narzędzie pozwoli Ci monitorować konkurencję na każdym produkcie – nie tylko w strefie polecanych ofert na Ceneo. Automatyzujesz licytację pozycji na Ceneo i zajmujesz pożądane miejsce w TOP 3 przy możliwie najmniejszym nakładzie finansowym.

Używając systemu, zyskujesz monitoring i automatykę cenową dla całego asortymentu na Ceneo. Dokładnie wiesz, jaką pozycję wśród konkurencji zajmuje Twoja oferta. Dodatkowo możesz automatyzować proces nadawania cen.

Automatyzuj licytację pozycji na Ceneo z LivePrice

LivePrice działa według określonych przez Ciebie parametrów. Automatyzując licytację pozycji na Ceneo, musisz podać:

  • maksymalną stawkę za klik,
  • wybraną pozycję.

Kiedy system znajdzie optymalną wartość za klik, utrzymuje pozycję i regularnie sprawdza, czy działania konkurencji nie zmieniły tej wartości.

LivePrice oszczędza Twoje środki na koncie Ceneo. Nie wystawiasz ofert na „ślepo”. Narzędzie całodobowo pilnuje kosztów CPC i optymalizuje je.

Co istotne system może również balansować Twoją cena na podstawie danych z monitoringu (dostosowywać kwoty do działań innych sprzedających). Możesz również ustawić stałą cenę i w takiej kwocie oferować swój produkt na TOP 3 na porównywarce cen.

Jakie korzyści da Ci TOP 3 na porównywarce cen Ceneo?

Niewątpliwie automatyzując licytację pozycji na Ceneo, zwracasz na siebie uwagę kupujących. Dlatego zwiększenie sprzedaży, jest oczywistym skutkiem lokowania produktów w TOP 3 na Ceneo.

LivePrice pomoże Ci:

  • Automatyzować licytację pozycji na porównywarce cen.
  • Płacić najniższe stawki za klik w TOP 3 na Ceneo.
  • Oszczędzić Twoje środki.
  • Wypromować swoją markę.
  • Zwiększyć sprzedaż.
  • Obserwować konkurencję.
  • Automatyzować ceny.

Monitoruj, automatyzuj, oszczędzaj!
Wypróbuj LivePrice za darmo przez 14 dni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *