W czym mogą pomóc inteligentne maszyny Twojemu biznesowi?

Nowoczesne technologie pozwalają na sterowanie maszynami przemysłowymi z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych oraz zaawansowanych algorytmów wspomagających podejmowanie decyzji. Pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie kontrolowanej infrastruktury.

Cyfrowa rewolucja sterowania maszynami w zakładzie przemysłowym

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu i wydajnej warstwie sprzętowej mamy możliwość pełnej i łatwej integracji wszystkich elementów systemu sterowania maszynami w zakładzie przemysłowym. Nie ma już konieczności dobierania pojedynczych bloków funkcjonalnych różnych producentów. Efektem jest dużo lepsza ciągłość zarówno w sferze Capexu, jak i Opexu, co wyraźnie przekłada się na zadowolenie klientów oraz zyski. Jakie funkcjonalności zapewnia platforma dostarczana przez Schneider Electric? Jest to m.in.:

  • Możliwość ciągłego śledzenia lokalizacji maszyn w czasie rzeczywistym,
  • Dostęp do dokumentacji, historii, dzienników konserwacji i harmonogramów zadań,
  • Bieżący monitoring efektywności sprzętu oraz kluczowych wskaźników wydajności,
  • Zdalne naprawy oprogramowania w chmurze, dzięki technologii FIX.

Stosując rozwiązania gwarantujące stały dostęp do najistotniejszych danych, zapewniasz sobie przewagę nad konkurencją. Jednocześnie masz możliwość uwzględnienia wyników w procesie optymalizacji działalności operacyjnej.

Większa wydajność i wyższy zysk, dzięki inteligentnemu sterowaniu maszynami

Wydajniejsza praca operatorów lepsze wykorzystanie zasobów czasowych, materiałowych, sprzętowych i ludzkich. Wszystko to przekłada się na wyższe zyski finansowe. Wszystko dzięki inteligentnemu sterowaniu maszynami przemysłowymi w obiektach produkcyjnych i magazynowych. Jest to bez wątpienia warta rozważenia inwestycja. Kompleksowe systemy sterowania pozwalają również na monitorowanie stanu urządzeń i wczesne wykrywanie nieprawidłowości i usterek. Dzięki temu możliwa jest szybka interwencja i uniknięcie przestojów w pracy i kosztów związanych z awariami i koniecznością ich naprawy.

Bezproblemowa integracja systemów z usługami IT zapewnia pełną kontrolę nad każdym aspektem pracy przedsiębiorstwa w dowolnym momencie. Dzięki temu firma jest gotowa na wyzwania, które dopiero ją czekają czekają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *